ContiWinterContact™ TS 810

Orta ve lüks sınıf araçlar için konforlu kış lastiği

ContiWinterContact™ TS 810

Otomobil

Kış

Çok yönlü

Alp

M+S

Orta ve lüks sınıf araçlar için konforlu kış lastiği

ContiWinterContact™ TS 810

Test Sonuçları

ContiWinterContact™ TS 810

Teknik Detaylar

Asimetrik dış lastik yapısı.

ContiWinterContactTM TS 810’da, lastiğin ortasında ve içindeki geliştirilmiş kenar özellikleri karda kavramayı önemli ölçüde artırır. 

İlave olarak, tamamen yeni geliştirilmiş asimetrik dış lastik yapısının kılcal kanalları lastiğin iç kısmında %20 daha kalındır. Bu kanallardaha fazla kar taşıyabilir ve daha çok kar sürtünmesinden dolayı, kavramayı artırabilirler.

1_ts810_asymmetry

Yenilikçi diş arası halkaları

Yenilikçi diş arasıhalkaları, blok aralıklarının yüzeyle temas halindeyken kapanmasını önler, kılcal aralıklar tarafından alınan kar miktarını kabaca %20 oranında artırma imkanı sağlar, böylece karda kavrama ve viraj alma dengesini önemli ölçüde pekiştirirler.

2_ts810_sipespacer

Yeni teknolojik hamur bileşimi.

Yeni ıslak polimer tipi ile,ContiWinterContactTM TS 810, kardaki performansından ödün vermeksizin, ıslak yüzeyde daha iyi performans gösterir. Kauçuk Bileşenlerinden biri olan, aşırı aktif karbon karası, sürüş dengesini gözle görülür bir şekilde geliştirir. 

Optimum Islak Kavrama Performansı için özel sırt.

Geliştirilen yenilikci kauçuk konsepti,ContiWinterContactTMlastiklerinde, ıslak kavrama performansının mükemmelleyetini garanti eder. Suda kayma riskini azaltmak için, yağmurlu havada suyu emen dairesel kanallar, lastiğin genişliğine adapte edilmiştir. ContiWinterContactTM  ‘te üç veya 225 mm ve daha fazla genişliklerde dört kanal vardır.

3_ts810_grooves

Kış Lastiği Aşınma Göstergesi (TWI).

Lastiğin  sırtı boyunca,  sırt derinliğini gösteren birçok  sırt aşınma göstergesi bulunur. Eğer  lastik sırtı 4 mm’e kadar aşınmışsa, TWI işaretinin bulunduğu noktada lastik sırtının omuzdan omuza kesen bantlar gözle görülür noktaya gelerek görsel anlamda da kullanıcıyı uyarmaktadır.

ts810_twi
ContiWinterContact™ TS 810

Lastik Etiketi

tire_image1

Lastik Etiketi değerleri, lastik ebadına göre değişmektedir. Etiket değerleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilir, "Lastik Etiketi Gösterici" yi ziyaret ederek lastiğinizin etiket değerlerini öğrenebilirsiniz.

Lastik Etiketi Gösterici


ContiWinterContact™ TS 810
Ürün Yelpazesi